WLAC293AZ0G39NLB
MFR.Part #
WLAC293AZ0G39NLB
JLCPCB Part #
C3248956
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
39nH 3A 4.4mΩ ±2% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS