RD21B473K500A5CAND
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
RD21B473K500A5CAND
JLCPCB Part #
C5173638
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
47nF 500V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS