DH030N03P
Extended
Manufacturer
WXDH
MFR.Part #
DH030N03P
JLCPCB Part #
C18716369
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2V@250uA 30V 6.4mΩ@4.5V 61nC@10V 96A 96W N-Channel DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS