O13G2101K06EL23060
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
O13G2101K06EL23060
JLCPCB Part #
C216490
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100pF 400V ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS