C50Q3474KD3L230210
MFR.Part #
C50Q3474KD3L230210
JLCPCB Part #
C216464
Package
Plugin,P=15mm
Description
310V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS