C50Q3154KD2L230210
MFR.Part #
C50Q3154KD2L230210
JLCPCB Part #
C216453
Package
Plugin,P=15mm
Description
150nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS