C362J225JF2L230A10
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C362J225JF2L230A10
JLCPCB Part #
C18174417
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
2.2uF 630V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS