C312G684J10L230A60
MFR.Part #
C312G684J10L230A60
JLCPCB Part #
C18174492
Package
Plugin,P=10mm
Description
400V 680nF 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS