011G2332M09EL25010
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
011G2332M09EL25010
JLCPCB Part #
C22375267
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V CQC、UL Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS