WMR14D561KE3B3.5WS
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
WMR14D561KE3B3.5WS
JLCPCB Part #
C5680125
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
125J 350V 360pF@1kHz 4.5kA 460V 560V 600mW 7.5mm 925V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS