HGK3JF102MG4BW
MFR.Part #
HGK3JF102MG4BW
JLCPCB Part #
C2905830
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 1nF 6kV Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS