HGK3GF472MG3BW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HGK3GF472MG3BW
JLCPCB Part #
C2905810
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
4.7nF 4kV 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS