HGK3FE472MG3BW
MFR.Part #
HGK3FE472MG3BW
JLCPCB Part #
C2905817
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3kV 4.7nF 7.5mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS