HGK3DE102ME2B3.5W
MFR.Part #
HGK3DE102ME2B3.5W
JLCPCB Part #
C541281
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 2kV 5mm 5mm 7mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS