HGK3DB561KG2BW
MFR.Part #
HGK3DB561KG2BW
JLCPCB Part #
C2905886
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 560pF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS