HGK3DB221KG2BW
MFR.Part #
HGK3DB221KG2BW
JLCPCB Part #
C2848168
Package
Plugin,P=5mm
Description
220pF 2kV 5mm Y5V ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS