HGK3DB102KG2BW
MFR.Part #
HGK3DB102KG2BW
JLCPCB Part #
C2905802
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 2kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS