HGK3AF223ZA4BW
MFR.Part #
HGK3AF223ZA4BW
JLCPCB Part #
C2905822
Package
Plugin,P=10mm
Description
-20%~+80% 10mm 1kV 22nF Y5V 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS