HGK3AE103MG3BW(1KV103M)
MFR.Part #
HGK3AE103MG3BW(1KV103M)
JLCPCB Part #
C2848170
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 1kV 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS