HGK3AB681KG2BW
MFR.Part #
HGK3AB681KG2BW
JLCPCB Part #
C2905821
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 5mm 680pF Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS