HGK3AB471KG2BW
MFR.Part #
HGK3AB471KG2BW
JLCPCB Part #
C2848171
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 470pF 5mm Y5V ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS