SFH806PA002
MFR.Part #
SFH806PA002
JLCPCB Part #
C312196
Package
QFN-5(0.9x1.1)
Description
-30℃~+85℃ 3.1dB 30MHz 50Ω、150Ω 806MHz QFN-5(0.9x1.1) SAW Filters ROHS