SFH780AA402
Extended
Manufacturer
WISOL
MFR.Part #
SFH780AA402
JLCPCB Part #
C312206
Package
QFN-5(0.9x1.1)
Description
-30℃~+85℃ 1.8dB 45MHz 50Ω 780MHz QFN-5(0.9x1.1) SAW Filters ROHS