SFDG26AQ102
Extended
Manufacturer
WISOL
MFR.Part #
SFDG26AQ102
JLCPCB Part #
C312211
Package
SMD,0.9x1.1mm
Description
-20℃~+85℃ 110MHz 2.6GHz 3.1dB 50Ω SMD,0.9x1.1mm SAW Filters ROHS