MKY22W34707C00KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKY22W34707C00KSSD
JLCPCB Part #
C3344281
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 470nF Y2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS