MKP4O132205I00MJ00
MFR.Part #
MKP4O132205I00MJ00
JLCPCB Part #
C6904656
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 400V、1kV ±20% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS