MKP4J021502C00JSSD
MFR.Part #
MKP4J021502C00JSSD
JLCPCB Part #
C6667347
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 280V、630V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS