MKP4F023302B00JI00
MFR.Part #
MKP4F023302B00JI00
JLCPCB Part #
C5799029
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 33nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS