MKP1W031007C00KSSD
MFR.Part #
MKP1W031007C00KSSD
JLCPCB Part #
C3804738
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 700V、3kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS