MKP1W031007C00JSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP1W031007C00JSSD
JLCPCB Part #
C7301480
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 700V、3kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS