MKP1U031507C00KSSD
MFR.Part #
MKP1U031507C00KSSD
JLCPCB Part #
C5670778
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 700V、2kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS