MKP1O136807E00MSSD
MFR.Part #
MKP1O136807E00MSSD
JLCPCB Part #
C3803032
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 600V、1kV 680nF ±20% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS