MKP1O136807E00KSSD
MFR.Part #
MKP1O136807E00KSSD
JLCPCB Part #
C5798824
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、1kV 680nF ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS