MKP1O136806J00JSSD
MFR.Part #
MKP1O136806J00JSSD
JLCPCB Part #
C3789379
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 600V、1kV 680nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS