MKP1O134706G00KSSD
MFR.Part #
MKP1O134706G00KSSD
JLCPCB Part #
C6091300
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 470nF 600V、1kV ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS