MKP1O133307C00KSSD
MFR.Part #
MKP1O133307C00KSSD
JLCPCB Part #
C19820272
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 600V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS