MKP1J034706B00JSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP1J034706B00JSSD
JLCPCB Part #
C3811631
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 400V、630V 470nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS