MKP1G036806B00KSSD
MFR.Part #
MKP1G036806B00KSSD
JLCPCB Part #
C3811025
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 250V、400V 680nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS