MKP1G036805I00KSSD
MFR.Part #
MKP1G036805I00KSSD
JLCPCB Part #
C3806807
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 250V、400V 680nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS