MKP1F031004B00JI00
MFR.Part #
MKP1F031004B00JI00
JLCPCB Part #
C5769179
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 180V、250V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS