FKP4O133306I00JSSD
MFR.Part #
FKP4O133306I00JSSD
JLCPCB Part #
C6619830
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS