FKP4O104704B00KSSD
MFR.Part #
FKP4O104704B00KSSD
JLCPCB Part #
C6619828
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 470pF ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS