FKP4O102204B00KSSD
MFR.Part #
FKP4O102204B00KSSD
JLCPCB Part #
C6619826
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220pF 400V、1kV ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS