FKP4O101004B00KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
FKP4O101004B00KSSD
JLCPCB Part #
C6555731
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100pF 400V、1kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS