FKP3J001502B00JSSD
MFR.Part #
FKP3J001502B00JSSD
JLCPCB Part #
C19763302
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+100℃ 150pF 300V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS