FKP2O102201D00JI00
MFR.Part #
FKP2O102201D00JI00
JLCPCB Part #
C6197589
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 250V、1kV ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS