FKP2D011501D00HI00
MFR.Part #
FKP2D011501D00HI00
JLCPCB Part #
C20412272
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 63V ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS