FKP2C011001D00JF00
MFR.Part #
FKP2C011001D00JF00
JLCPCB Part #
C20411776
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 40V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS