FKP1U001504B00KSSD
MFR.Part #
FKP1U001504B00KSSD
JLCPCB Part #
C3808408
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 150pF 700V、2kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS