FKP1R011004B00JSSD
MFR.Part #
FKP1R011004B00JSSD
JLCPCB Part #
C6555693
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1nF 600V、1.25kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS